- Reklama -

Jolanta Blažytė

„Gerai pasitūsinom“ – būtent taip norėtųsi pavadinti Kinijoje taikytą Zero Covid strategiją, kurios metu buvo siekiama visiškai panaikinti korona virusą. Vardan šios strategijos Kinijos gyventojai praėjo tikrą pragarą: iškentė ir karantino lagerius ir kas tris dienas daromus privalomus testus ir priverstinę marmalizaciją ir įkalinimus savo būstuose ir naminių gyvūnų žudynes ir dar daug ką.

Kinijos gyventojų kantrybė trūko tik tada, kai savo namuose sudegė bent 10 aklinai uždarytų žmonių – kilus gaisrui jų niekas neišleido į lauką, kad anie nepaliktų izoliacijos vietos ir neišplatintų viruso.

Po šios tragedijos kilo masiniai protestai ir Kinijos valdžia karantino ribojimus atlaisvino. Bet….. Kaip sakoma, viena bėda – ne bėda.

Pati Kinijoje nebuvau, savo akimis nemačiau, tačiau tai, ką dabar apie Kiniją rašo Vakarų žiniasklaida, primena siaubą Nr2.

Šiuo metu Kinijoje korona kasdien suserga apie 2 mln žmonių ir apie 11 000 kasdien miršta. Ligoninės perpildytos, trūksta vaistų ir deguonies aparatų. Krematoriumai taip pat „dega“. Prie krematoriumų nutįsusios gyvos eilės, kuriose mirusių artimieji stovi kartu su karstais.

Kai kurios pasaulio šalys imasi įvairiausių priemonių, kad neįsileisti Kinijos turistų.

Žodžiu, kaip nebūtų paradoksalu, pasaulis dabar labiausiai saugosi tų, kurie labiausiai saugojosi viruso.

Dauguma ekspertų dėl tokios situacijos Kinijoje kaltina nusilpusį žmonių imunitetą. Na, tipo, nuo karantino nusilpo. Lygtai daugiau nebuvo nuo ko nusilpti…. Na, bet jei jau nebuvo, tai nebuvo.

Belieka prisiminti Lietuvą ir jos „ekspertus“, kurie norėjo sekti Kinijos pavyzdžiu ir marmalų bei visokių priverstinių priemonių dėka „patraukti“ virusą ir sukurti kažkokį tai a la „bandos imunitetą“.

Dabar, žiūrėdami į Kiniją, matome, kaip atrodo tas „bandos imunitetas“ ir „nugalėtas virusas“.

Belieka pasidžiaugti, kad tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio šalyse atsirado daug sąžinės nepardavusių gydytojų bei mokslininkų, kurie išdrįso mesti iššūkį tiems „bandos imuniteto diegėjams“, bandžiusiems demokratines visuomenes paversti komunistinės Kinijos filialais.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!