- Reklama -
Audrė Kudabienė. Nuotr. Irmanto Buiko
Audrė Kudabienė. Nuotr. Irmanto Buiko

Jau nuo šio pirmadienio su TV3 televizijos Žinių žiūrovais sveikinsis ne tik puikiai pažįstami laidos komandos nariai, bet ir nauja jų kolegė – Audrė Kudabienė. Septyniolikos metų patirtį turinti žurnalistė eteryje pavaduos šeimos pagausėjimo laukiančią Renatą Šakalytę-Jakovlevą ir sūnų auginančią Kristiną Aleknaitę.

A. Kudabienė pripažįsta, kad pasiūlymas vesti žinias maloniai nustebino. „Buvo tikrai netikėta. Tuo pačiu metu sukrito kelios laidos „Prieš srovę“ filmavimų užduotys ir pasiūlymas tapti žinių vedėja. Paprašiau šiek tiek laiko, nes norėjau sulaukti ramesnio periodo ir pati sau susidėlioti atsakymą.  Ačiū, kad televizija leido neskubėti“, – šypsosi Audrė.

Nors A. Kudabienės patirtis žurnalistikoje – įspūdinga, žinoma moteris naują etapą pasitinka su jauduliu. „Tai naujas darbas, naujos užduotys, taisyklės ir iššūkiai. Nors mes visi nuo vaikystės mokomi nesibaiminti naujovių, nes tik taip judam į priekį, sakau nuoširdžiai – vistiek širdies kamputyje nerimo yra“, – sako naujoji TV3 Žinių vedėja.

„Kita vertus, TV3 Žinių komanda – fantastiškas kolektyvas: ir geriausi profesionalai, ir puikūs žmonės. Tą ne sykį jau esu patyrusi. Užtenka praverti šio biuro duris ir pasijunti kaip namie: įdomu, smagu, paprasta bendrauti, o ir pats biuras jaukus, šiltas“, – tęsia A. Kudabienė.

„Man jau teko pasisukioti Žinių studijoje tiesioginės transliacijos metu, o tai – pats įdomiausias momentas. Žinios – žaibiska, profesionali žurnalistų reakcija iš pradžių filmuojant, paskui paruošiant siužetus eteriui. Tai ir tikslūs režisierių sprendimai, ir dienos redaktorių tiesiog sprinteriška nuovoka. Negalėjau nesižavėti, matydama, kaip per kelias akimirkas jau tiesioginio eterio metu laida papildoma naujausiomis žiniomis, – įspūdžiais dalinasi Audrė. – Kad ir kiek tiesioginio eterio patirties būtų, jos niekada nebūna per daug. Patikėkit, tie režisieriaus per ausinę sakomi „Trys, du, vienas – eteris“ pirmąją akimirką tampa milžinišku adrenalino užtaisu.“

TV3 Žiniose debiutuojanti A. Kudabienė tęs darbus laidoje „Prieš srovę“: „Besąlygiškai pasitikiu savo laidos komanda. Tai stiprūs, įžvalgūs žmonės. O Žiniose, kaip ir kiti kolegos, dirbsiu kas antrą savaitę, kol kolegų vaikai paaugs.“

„Audrę pasirinkome, nes ji – viena geriausių televizijos laidų vedėjų. Praėjusiais metais TV3 žinių kolektyvo nariams gimė 8 vaikai. Šiais metais kolegos taip pat žada augimą, tad Audrės pagalba labai reikalinga“, – pokyčius  komentuoja TV3 Žinių tarnybos vadovas Sigitas Babilius.

TV3 Žinios – žiūrimiausia naujienų laida Lietuvoje, patenkanti į populiariausių programų dešimtuką. TNS LT duomenimis, kiekvieną TV3 Žinių laidą vidutiniškai pasižiūri daugiau nei 267 tūkstančiai žiūrovų. TV3 Žinias renkasi net 27 proc. šalies žiūrovų, kai artimiausio konkurento žinių programą – tik 23,7 proc.

TV3 Žinios – kasdien 18.30 val. tiesiogiai per TV3!

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!