- Reklama -

Baldai Jums

Lietuvos įmonės remiasi žiniomis, inovacijomis, savo pasiekimais kuria gerovę ir garsina mūsų šalį visame pasaulyje. „Žinių ekonomikos įmonės 2012“ apdovanojimų kandidatė „Baldai Jums“ pagrindinį dėmesį skiria ekologiškų ir draugiškų aplinkai baldų gamybai. Visos įmonės investicijos yra nukreiptos į gamybos efektyvumo didinimą, aplinkos taršos mažinimą, ekologiškų baldų gamybą, beatliekinį medienos perdirbimą.

Įmonės direktorius Alfonsas Meškauskas akcentuoja, kad ekologiškus baldus gali gaminti tik tos įmonės, kurios užtikrina viso technologinio proceso kontrolę. „Mūsų įmonės veikla prasideda rastų įsigijimu ir baigiasi pagamintų produktų pristatymu į parduotuves, todėl turime teisę gaminti ekologišką produkciją iš sertifikuotos medienos. Gamtos ištekliai yra riboti, juos būtina tausoti ir kiekvienas save gerbiantis pilietis gali prisėdėti prie gamtos išteklių gausinimo, įsigydamas baldus, pagamintus iš sertifikuotos medienos, kuri perkama iš atsakingai tvarkomų ir naujai atsodinamų miškų. Džiugu, kad vartotojai tampa vis labiau socialiai atsakingesni ir renkasi sąžiningai pagamintus produktus“, – sako A. Meškauskas.

Sėkmingą įmonės veiklą užtikrinti padeda ir ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais, jų poreikių supratimas, garbingas prisiimtų įsipareigojimų laikymasis, nuolatinis tobulėjimas ir darbštumas. Įmonės veiklos šimtmetis rodo, kad kolektyvas visuomet sugebėjo prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių verslo sąlygų ir užtikrinti veiklos tęstinumą. „Baldai Jums“ sėkmę parodo ir pernai metais pelnytas Švedijos verslo apdovanojimas už tvarią plėtrą, ilgametę veiklą, nuoseklų augimą, aplinkai draugiškų technologijų diegimą ir įvairiapusius socialinius projektus.

„Baldai Jums“ į Europos šalis eksportuoja beveik visą produkciją. Įmonė jau dvidešimtmetį sėkmingai bendradarbiauja su Švedijos kompanija IKEA ir siekia tapti ekologiškų, inovatyvių ir ergonomiškų baldų iš medienos masyvo lyderiu Baltijos šalyse.

„Ne kiekvienas žmogus gali būti verslininku. Tam reikia specifinių gebėjimų, kurie pirmiausia turėtų būti ugdomi mokyklose. Mano nuomone, žmogus, kuris nuspręstų kurti verslą, turėtų nebijoti prisiimti saikingą riziką, būti sąžiningu sau ir kitiems, gebėti prisitaikyti prie greitai kintančių sąlygų, naudotis rafinuotomis aukštosiomis technologijo¬mis ir kūrybiškai spręsti konflik¬tines situacijas. Savo verslo turėjimas – tai ne darbas, o gyvenimo būdas. Sėkmingas verslas tampa tik tuomet, kai jis yra tavo hobis, kai darai tai, ką geriausiai moki“, – verslo sėkmės receptu dalinasi direktorius Alfonsas Meškauskas.

Renata Vaicekauskaitė

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!