- Reklama -
„Bartus pro“bendrovės direktorė Dovilė Rimšaitė-Bartusevičienė.

Moderniosios technologijos, keičiančios vartotojų kasdienius įpročius, verčia pasitempti visų technologijų rinkų atstovus. Svetainių talpinimo (ang. hosting) ir virtualių dedikuotų privačių serverių (VPS) nuomos paslaugas teikianti bendrovė „Bartus pro“ atsižvelgdama į tendenciją per metus vidutiniškai dvigubai augti interneto svetainėse talpinamos ir elektroniniuose paštuose saugomos informacijos kiekiui, pirmą kartą Lietuvoje siūlo klientams neriboti svetainės disko vietos ir duomenų srauto.

„Sparčiai auga verslo įmonių poreikiai svetainės talpai, ypač dabar, kai vis daugiau žmonių naudojasi moderniomis technologijomis ir savo elektroninio pašto dėžutes tikrina darbo, namų kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose. Kad patikrinus elektroninį paštą viename įrenginyje informacija neišnyktų ir būtų matoma kituose, atsiranda poreikis vis daugiau laiškų saugoti serveryje“, – sako bendrovės direktorė Dovilė Rimšaitė-Bartusevičienė. Ji pastebi, kad per metus, vienoje svetainėje internete talpinamos ir elektroniniuose paštuose saugomos informacijos kiekis vidutiniškai išaugo dvigubai – nuo 1000 Mb iki 2000 Mb.

Bendrovė savo klientams pasiūlė naują planą, kuriuo svetainės disko vieta, duomenų srautas, el. pašto dėžučių ir vienos populiariausių valdymo sistemų – MySQL – duomenų bazių skaičius nebus ribojami. Šiuo planu galės naudotis tiek įmonės, tiek fiziniai asmenys. Pasak D. R. Bartusevičienės, atsiradusi galimybė talpinti neriboto dydžio svetaines turės įtakos visai svetainių talpinimo rinkai. „Artimiausiu metu ši paslauga mūsų šalyje populiarės, kaip šiuo metu yra JAV. Serverių galimybės yra beribės, todėl palaipsniui dings ir mokesčiai už papildomai išnaudotą serverio vietą“, – sako ji.

D. R. Bartusevičienės teigimu, nuo pat interneto svetainių talpinimo atsiradimo serverių talpa didėjo, todėl nėra kliūčių leisti klientams išnaudoti visas serverių galimybes, ypač – kai klientų poreikiai taip pat auga. Šiuo metu svetainių talpinimo paslaugų teikėjai gali optimaliai išnaudoti resursus, serverių svetainės gali migruoti iš vieno serverio į kitą vartotojams to nė nepajaučiant. „Be to, disko vieta taip pat nebe kliūtis: jei vietos prireikia daugiau, yra prijungiamas papildomas serveris su didesne disko talpa ir svetainės yra perkeliamos į jį“, – sako bendrovės „Bartus pro“ atstovė.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!