- Reklama -

TS-LKD partijos pirmininkas A.Kubilius. KK nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas, premjeras Andrius Kubilius teigia, kad Algirdas Butkevičius nepasinaudojo galimybe sukurti koaliciją be teisiamos Darbo partijos, todėl atsako už Lietuvos kompromitavimą ir galimą Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ bylos užgniaužimą.

„Lietuva turėjo galimybę būti valdoma koalicijos be teisiamos Darbo partijos, tačiau Algirdas Butkevičius su socialdemokratais prisiėmė visišką atsakomybę už atitinkamą Lietuvos kompromitavimą“, – kalbėjo A. Kubilius.

Pasak TS-LKD pirmininko, A. Butkevičius ir socialdemokratai dabar atsako už koaliciją, kurios vienas pirmųjų sprendimų buvo paskirti teisiamą asmenį į vieną aukščiausių valstybės postų – Seimo pirmojo vicepirmininko.

„Tokios kompromitacijos Lietuvoje dar nėra buvę. Artimiausiu metu paaiškės, ar ši koalicija sudaroma tik tam, kad būtų užgniaužta „juodosios buhalterijos“ byla. Už tai visą atsakomybę taip pat turi prisiimti A. Butkevičius ir jo partija“, – pažymi A. Kubilius.

Jei teisiamųjų Darbo partijos lyderių neliečiamybė nebus atimta ir „juodosios buhalterijos“ byla bus užgniaužta, turėsime traktuoti, kad tikrasis šios koalicijos lyderis ir „premjeras“ yra V. Uspaskichas, o A. Butkevičius ir socialdemokratai reikalingi tik priedangai“, – įsitikinęs premjeras.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!