- Reklama -

Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tradiciškai laišku su pavasario sesijos pradžia pasveikino Seimo narius.

“Gerbiami Seimo nariai, sveikinu su pavasario sesijos darbų pradžia, gražiai sutampančia su Valstybės atkūrimo dvidešimt penkmečiu.

Vedina Sąjūdžio lemtingų pokyčių Lietuva sulaukė amžiaus ketvirčio, paženklinto Laisve ir Nepriklausomybe.

Kiekvieną dieną sąžiningai atlikdami savas pareigas privalome stiprinti valstybę ir jos laisvę. Tai ypač aktualu šiandien, kai vos už tūkstančio kilometrų ir mūsų laisvę gina Ukrainos tauta.

Džiaugiuosi, kad rudens sesiją užbaigėte atsakingu požiūriu į šalies gynybos reikalus ir atvėrėte kelią sklandžiam euro įvedimui. Tikiuosi, kad ir šios sesijos darbotvarkės prioritetu taps valstybės saugumo stiprinimo klausimai. Bendromis pastangomis turime pasiekti, kad tarnystė Lietuvos kariuomenei būtų garbės, patriotiškumo ir pilietiškumo simbolis, o tarnyba taptų patrauklesnė ir motyvuotesnė.

Saugumo jausmą kuria ne tik gera gynyba. Svarbu, kad žmonės jaustų ekonominės gerovės rezultatus. Socialinio saugumo stiprinimas, atskirties mažinimas ir dėmesys kiekvienam šalies gyventojui turi išlikti tarp svarbiausių prioritetų.

Nurimus rinkimų aistroms kviečiu visus susitelkti ties svarbiausiais ir strateginiais klausimais. Balsuojant vadovautis tik Konstitucijos ir įstatymų viršenybės principais, o sprendimus grįsti valstybės ir visų žmonių interesais.

Kiekvienas sprendimas turi būti pasvertas valstybės vientisumo, saugumo ir šalies gyventojų interesų matu.

Linkiu darbščios ir darnios pavasario sesijos!“ – rašoma Prezidentės laiške Seimo nariams.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!