Darbo partija patvirtino 69 kandidatus vienmandatėse apygardose

8
4
- Reklama -
Europos parlamento narys Valentinas Mazuronis - naujasis Darbo partijos pirmininkas. DP nuotr.
Partijos sąrašą į rinkimus ves Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis. DP nuotr.

Sekmadienį, balandžio 24 d., Vilniuje vykusiame visuotiniame Darbo partijos suvažiavime buvo patvirtinti dar du kandidatai 2016 m. rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse rinkimų apygardose. Darbo partiją Aušros apygardoje atstovaus Šiaulių savivaldybės tarybos narė Nijolė Kavaliauskienė, o Zanavykų apygardoje – Šakių skyriaus pirmininkas Kęstutis Šnipas.

Suvažiavimas taip pat patvirtino anksčiau partijos tarybos posėdžiuose jau patvirtintus 67 vienmandatininkus. Likusieji du kandidatai į Utenos ir Akmenės – Mažeikių apygardas bus paskirti artimiausiame Darbo partijos tarybos posėdyje.

Darbo partijos kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose 2016 m. LR Seimo rinkimuose:

1. Naujamiesčio apygarda – Ieva Kačinskaitė-Urbonienė

2. Senamiesčio apygarda – Palmyra Vinkšnaitė;

3. Antakalnio apygarda – Vidmantas Žiemelis

4. Žirmūnų apygarda – Gintaras Tamošiūnas

5. Fabijoniškių apygarda – Artūras Paulauskas

6. Šeškinės apygarda – Vytautas Gapšys

7. Justiniškių apygarda – Giedrius Mozūraitis

8. Karoliniškių apygarda – Valdas Skarbalius

9. Lazdynų apygarda – Jonas Pinskus

10. Naujosios Vilnios apygarda – Sergej Ursul

11. Verkių apygarda – Sergej Dmitrijev;

12. Panerių apygarda – Vilija Filipovičienė;

13. Šilainių apygarda – Mečislovas Zasčiurinskas;

14. Aleksoto – Vilijampolės apygarda – Sigytas Klimas;

15. Centro – Žaliakalnio apygarda – Ernesta Ranusienė;

16. Kalniečių apygarda – Gitana Markovičienė;

17. Dainavos apygarda – Vydas Gedvilas;

18. Petrašiūnų apygarda – Vidas Pocius;

19. Panemunės apygarda – Saulius Girdauskas;

20. Danės apygarda – Rimvydas Užemeckas;

21. Baltijos apygarda – Raimundas Paliukas;

22. Marių apygarda – Tomas Burkauskas;

23. Pajūrio apygarda – Genoveita Krasauskienė;

24. Aušros apygarda – Nijolė Kavaliauskienė;

25. Saulės apygarda – Danguolė Martinkienė;

26. Nevėžio apygarda – Petras Narkevičius;

27. Vakarinė apygarda – Alfonsas Petrauskas;

28. Aukštaitijos apygarda – Rimantas Trota;

29. Marijampolės apygarda – Algis Žvaliauskas;

30. Alytaus apygarda – Kęstutis Daukšys;

31. Gargždų apygarda – Andželika Šakinienė;

32. Šilutės apygarda – Aloyzas Ignašius;

33. Pietų Žemaitijos apygarda – Gediminas Vagnorius;

34. Tauragės apygarda – Vaidotas Globys;

35. Plungės apygarda – Mindaugas Jurčius;

36. Palangos – Kretingos apygarda – Vytautas Ročys;

37. Kuršo apygarda – Audronė Pitrėnienė;

38. Mažeikių apygarda – Laimutė Kačerauskienė;

39. Akmenės – Mažeikių apygarda –

40. Telšių apygarda – Valentinas Bukauskas;

41. Kelmės – Šiaulių apygarda – Marijus Velička;

42. Raseinių – Kėdainių apygarda – Darius Ulickas;

43. Kėdainių apygarda – Virginija Baltraitienė;

44. Radviliškio apygarda – Zita Žvikienė;

45. Kuršėnų – Dainų apygarda – Ingrida Venciuvienė;

46. Žiemgalos apygarda – Kęstutis Mačiulis;

47. Pasvalio – Pakruojo apygarda – Vytautas Liepa;

48. Biržų – Kupiškio apygarda – Ritas Vaiginas;

49. Anykščių – Panevėžio apygarda – Ričardas Sargūnas;

50. Sėlos apygarda – Vidmantas Maželis;

51. Utenos apygarda –

52. Zarasų – Visagino apygarda – Olga Podolskienė;

53. Nalšios apygarda – Šarūnas Birutis;

54. Molėtų – Širvintų apygarda – Petras Čimbaras;

55. Nemenčinės apygarda – Albert Gaidamovič;

56. Medininkų apygarda – Kristyna Bortko;

57. Šalčininkų – Vilniaus apygarda – Alicija Ščerbaitė;

58. Trakų – Vievio apygarda – Dangutė Mikutienė;

59. Kaišiadorių – Elektrėnų apygarda – Viktoras Fiodorovas;

60. Jonavos apygarda – Saulius Jakimavičius;

61. Ukmergės apygarda – Loreta Graužinienė;

62. Jurbarko – Pagėgių apygarda – Saulius Lapėnas;

63. Sūduvos apygarda – Algimanta Pabedinskienė;

64. Zanavykų apygarda – Kęstutis Šnipas;

65. Raudondvario apygarda – Antanas Makarevičius;

66. Garliavos apygarda – Aušra Degutytė;

67. Prienų – Birštono apygarda – Gintautas Sodaitis;

68. Vilkaviškio apygarda – Edmundas Žalys;

69. Dzūkijos apygarda – Raimundas Markauskas;

70. Varėnos – Trakų apygarda – Gediminas Jakavonis;

71. Lazdijų – Druskininkų apygarda – Renaldas Maziukas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą