- Reklama -

Prezidentė Dalia Grybauskaitė mokytojo dienos proga pasveikino S. Nėries gimnazijos, kurią yra baigusi, savo anglų kalbos mokytoją Stefaniją Kasiulaitienę. Prezidentūros nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalies pedagogus Tarptautinės mokytojo dienos proga. Ryte šalies vadovė tradiciškai apsilankė S. Nėries gimnazijoje, kurią yra baigusi, ir pasveikino savo anglų kalbos mokytoją Stefaniją Kasiulaitienę.

„Mokytojo dieną būtinai pasveikinkime savo mylimiausius mokytojus. Mokykloje sutikti talentingi, kantrūs ir supratingi mokytojai – asmenybės, jų įdiegtos vertybės išlieka visam gyvenimui”, – teigė šalies vadovė.

Pasveikinusi savo mokytoją S. Kasiulaitienę Prezidentė bendravo su dabartiniais jos mokiniais – vienuoliktokais. Pasak valstybės vadovės, mokytojas – ne tik žinių šaltinis, tai ir žmogiškumo mokykla. Dažnai mokytojų pakantumas ir gebėjimas suprasti mokinius įvertinamas tik vėliau.

Valstybės vadovė paragino vienuoliktokus atkakliai mokytis ir siekti žinių. Mokytojo pareiga – padėti išmokti šias žinias panaudoti ir pritaikyti jas gyvenime.

Mokykloje sutikti draugai ir mokytojai, anot šalies vadovės, visuomet išliks patys svarbiausi ir brangiausi.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!