- Reklama -
Seimo narys Kęstutis Pūkas. KK nuotr.
Seimo narys Kęstutis Pūkas. KK nuotr.

“Šiandien viešai kreipiausi į Seimo narius pateikdamas įrodymus, kiek iš viso vyko Seimo specialiosios tyrimo komisijos posėdžių, iš kurių man, Seimo nariui Kęstučiui Pūkui, buvo leista dalyvauti tik paskutiniame. Kai kuriuose posėdžiuose buvo leista dalyvauti mano advokatams, tačiau buvo draudžiama mano gynėjams užduoti klausimus posėdžių dalyviams bei teikti paaiškinimus mano vardu. Toks apkaltos procesas yra nesuderinamas su Konstitucinio Teismo suformuotais apkaltos proceso principais.

Seimo Etikos ir procedūrų komisijai aš, Kęstutis Pūkas, pateikiau 5 motyvuotus skundus dėl sistemingų ir tęstinių Komisijos (jos pirmininkės D. Šakalienės) daromų pažeidimų mano apkaltos procese. Etikos ir procedūrų komisija nusprendė pradėti tyrimą. Mano turimais duomenimis, iki 2017 m. balandžio 24 d. šie mano skundai įgaliotų asmenų dar nebuvo pradėti nagrinėti.

Žinodamas, kad Komisija savo išvadas Seimui turi pateikti iki 2017 m. gegužės 1 d., tačiau iki to laiko neketina man sudaryti galimybės susipažinti su Komisijos tirta medžiaga, esu įsitikinęs, jog Komisijos darbas turi būti pratęstas iki 2017 m. birželio 1 d., nes būtina sulaukti Seimo Etikos ir procedūrų komisijos vertinimo dėl Seimo statuto bei Seimui privalomų Konstitucinio Teismo nutarimų pažeidimo”, – teigiama K.Pūko išplatintame pranešime spaudai.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!