- Reklama -

LSDP prašo A. Kubiliaus įvardinti tuos prokurorus, kurie darė jam spaudimą ir turėjo tokią galią, kad pakeistų energetinę politiką. KK fotomontažas

Aukščiausiajam teismui pareiškus, kad žala valstybei buvo padaryta dėl to, kad Andriaus Kubiliaus Vyriausybė nutraukė anksčiau pradėtą Suskystintų gamtinių dujų terminalo (SGD) statybos projektą bei socialdemokratams kreipusis į Valstybės kontrolę, prašant ištirti prokurorų padarytą žalą, A. Kubilius pradėjo slėptis už prokurorų nugarų.

“Dienraščiui „Lietuvos rytas“ A. Kubilius pakomentavo, kad negalėjo nepaisyti prokurorų rekomendacijų sustabdyti projektą. „Tai buvo primygtinis raginimas ir mes tai padarėme“,- teigia buvusios vyriausybės vadovas.

Būtų daug konstruktyviau, jei užuot vis dar kandžiai juokaudamas ir šaipydamas iš Lietuvos strateginius energetinius interesus gelbstinčios Algirdo Butkevičiaus Vyriausybės, A. Kubilius įvardintų tuos prokurorus, kurie darė jam spaudimą ir turėjo tokią galią, kad pakeistų energetinę politiką. Taipogi nurodyti, kokie politikai ar interesų grupės galėjo jiems tokias galias suteikti”, – teigiama LSDP išplatintame pranešime spaudai.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!