- Reklama -

Malaizija pareiškė, kad dėl "Boeing-777" tragedijos atsakomybę turi prisiimti Ukraina. Stop kadras

Malaizija pareiškė mananti, kad atsakomybę dėl Malaizijos lėktuvo, skrydis MH17, nukritimo turi prisiimti Ukrainos valdžia, praneša wantchinatimes.com, remdamasis Singapūro laikraščiu „Lianhe Zaobao“.

Malaizijos transporto ministras Liow Tiong Lai laikraščiui sakė, kad Ukrainos valdžia turi prisiimti atsakomybę dėl šios nelaimės, kadangi tai buvo Ukrainos oro erdvės kontrolieriai, kurie leido MH17 skristi per šalies erdvę, kai liepos 17 d. buvo numuštas iš Amsterdamo į Kuala Lumpur skridęs lėktuvas ir nužudyti juo skridę 283 keleiviai ir 15 įgulos narių.

Pasak Malaizijos transporto ministro, Ukrainos oro erdvės kontrolieriai nepranešė MH17, kad neleidžiama įskristi į regioną, nors tai buvo Ukrainos valdžios atsakomybė pranešti Boeing 777-200ER lėktuvui, jei buvo koks nors pavojus.

Paklaustas apie amerikiečių žurnalo „Newsweek“ mestus kaltinimus dėl lėktuvo numušimo pro-rusiškiems kovotojams Ukrainoje, kaip tarptautinėje bendruomenėje buvo spėliojama, Malaizijos transporto ministras Liow Tiong Lai pasakė, kad reikia daugiau laiko, kad būtų patvirtintas šitos informacijos šaltinis, ir Malaizijos vyriausybė neskubės daryti išvadų, kol nebus visiškai tikrai žinoma, kas atsakingas už numušimą.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!