- Reklama -
Artūro Paulausko partija skęsta

Kaip pranešė „Karšto komentaro“ šaltiniai, Naujosios sąjungos vadovybė svarsto galimybę pasitraukti iš valdančiosios koalicijos. „Kas buvo pažadėta, nė vienas pažadas neištesėtas. Todėl mes greičiausiai iš valdančiosios koalicijos trauksimės“, – apie svarstomą galimybę sakė KK šaltiniai.

Pasak jų, Naujoji sąjunga norėjo pasitraukti iš valdančiosios koalicijos iš karto po to, kai Seimas nepatvirtino A.Valionio Seimo vicepirmininku.

„Tačiau pagalvojome, kaip čia atrodys – tik atėjome į valdančiąją koaliciją ir jau išeiname“, – sakė šaltiniai. – „Jei jau išeiti, tai jau išeiti oriai“.

Todėl, pasak šaltinių, ir buvo nuspręsta į Seimo pirmininko pavaduotojo postą pateikti socialliberalės Nijolės Steiblienės kandidatūrą.

„Vis vien niekas už ją nebalsuos, todėl, apkaltinę, kad valdantieji nesilaiko savo susitarimo, galėsime oriai išeiti iš koalicijos“, – Naujosios sąjungos aptarinėjamus planus atskleidė KK šaltiniai.

KK duomenimis, šiuo metu Naujojoje sąjungoje – visiškas pakrikimas.

„Ten kažkokia psichozė“, – sakė KK šaltiniai. Mat Seimo rinkimai – visiškai „ant nosies“, o Naujoji sąjunga neranda nešulinio arklio, kuris ją ant kupros išvilktų į Seimą. Nes sociologinės apklausos rodo, kad Naujoji sąjunga viena 5 proc. rinkimų barjero neperžengs.

KK šaltinių teigimu, Naujojoje sąjungoje net buvo diskutuojama ir Artūro Paulausko pašalinimo iš partijos pirmininko posto galimybė.

„Kai kurie partijos nariai mano, kad partija bus normali tik tada, kai jai vadovaus A.Monkevičius arba N.Steiblienė“, – apie bręstančias permainas Naujojoje sąjungoje pasakojo KK šaltiniai iš Naujosios sąjungos vadovybės.

KK inf.

2008-04-09

 

 

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!