- Reklama -

Europos Vadovų Tarybos posėdyje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų ES narių lyderiais diskutuoja dėl tolesnių priemonių krizei eurozonoje įveikti ir ES ekonomikos augimui paspartinti. Prezidentūros nuotr.
Prezidentūros nuotr.
Prezidentūros nuotr.
Prezidentūros nuotr.
Prezidentūros nuotr.
Prezidentūros nuotr.
Prezidentūros nuotr.

Europos Vadovų Tarybos posėdyje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų ES narių lyderiais diskutuoja dėl tolesnių priemonių krizei eurozonoje įveikti ir ES ekonomikos augimui paspartinti.

Siūloma stiprinti Europos finansų sektorių, griežtinti euro zonos bankų kontrolę, jų priežiūrą perduodant Europos Centriniam Bankui, ir skatinti glaudesnį ekonominės politikos koordinavimą.

„Lietuva remia visas priemones, kurios padės Europai greičiau atsitiesti ir veiksmingai įveikti sunkumus. Tačiau neskubės prisijungti, kol nebus žinomos visos detalės, ES narių įsipareigojimai ir teisės. Priemonės krizei įveikti turi atitikti visų ES šalių interesus”, – sakė Prezidentė.

Šalies vadovė pabrėžė, kad jokie ES veiksmai ar sprendimai neturi didinti skirtumų tarp euro zonos ir ne euro zonos valstybių bei iškraipyti vieningos Europos rinkos veikimo principų.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!