- Reklama -

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu į Lietuvą atvyksta Latvijos Prezidentas Andris Bėrzinis. Prezidentūros nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu kovo 22 d., ketvirtadienį į Lietuvą atvyksta Latvijos Prezidentas Andris Bėrzinis.

Darbo susitikime, kuris įvyks Bistrampolio dvare (Panevėžio r.), Lietuvos ir Latvijos valstybių vadovai aptars bendradarbiavimą stiprinant Baltijos šalių energetinį saugumą, Baltijos valstybių integraciją į ES energijos rinką, energetinių projektų – Visagino atominės elektrinės, suskystintų dujų terminalo Klaipėdoje – įgyvendinimą, bendrus prioritetus derybose dėl naujosios ES finansinės perspektyvos.

„Esame artimiausi kaimynai. Mus vienija bendri tikslai – užtikrinti sėkmingą mūsų valstybių raidą ir mūsų žmonių gerovę. Tai pasieksime nuolatos plėtodami glaudų tarpusavio bendradarbiavimą, stiprindami Baltijos šalių energetinį nepriklausomumą, koordinuodami ir vieningai gindami savo šalių interesus Europoje ir pasaulyje”, – sakė šalies vadovė.

Susitikime taip pat bus kalbama apie Lietuvos ir Latvijos pasirengimą šių metų gegužę Čikagoje įvyksiančiam NATO viršūnių susitikimui, kitus bendradarbiavimo saugumo ir gynybos srityje klausimus, dvišalius ekonominius ryšius.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!