- Reklama -
LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis. KK nuotr.
LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis. KK nuotr.

“Vakar iš vieno prodiuserio sulaukiau naujų klausimų, kuriuose vėl kalbama apie mano galimus ryšius su Rusijos politikais, pareigūnais. Jau netrukus konservatorių facebook paskyrose atsirado ta pati tema. Tai jau kelintas kartas, kuomet Andrius Kubilius, o dabar – jau ir Gabrielius Landsbergis bando man priklijuoti su Rusija susijusio oligarcho etiketę. Gabrielius bando žaisti politiką, pažaiskime ir mes.

Kodėl konservatoriai tai daro? Pažymėkime teisingą atsakymą:

A. Nes reikia nukreipti dėmesį nuo LRT;
B. Nes konservatoriams reikia eterio, o jei neturi politinių idėjų – apšmeižk oponentą;
C. Nes norint pašalinti politiką iš politinės arenos, turi jam priklijuoti pačią baisiausią etiketę;
D. Visi atsakymai teisingi.

Su TS-LKD bandymais ieškoti Rusijos įtakos su manimi siejamam verslui ar man pačiam susiduriu ne pirmą kartą. Turėjome ir daugiau kaip metus su buvusiu TS-LKD lyderiu trukusių teisinių ginčų, kurių metu prašiau įrodyti apie mane išsakytus teiginius. Antai, teismo proceso metu 2014 m. pabaigoje į mano atstovo klausimą „sakykit, prašau, ar jūs teigiat, kad Ramūnas Karbauskis ir jo verslas veikia įtakoti Rusijos ir už tokį veikimą gauna geresnes verslo sąlygas?“ A. Kubilius galiausiai atsakė – aš tokių duomenų neturiu.

Prieš 2016 m. Seimo rinkimų antrą turą, įtariu, kad tie patys konservatoriai paskleidė gandą apie neva egzistuojančią Ukrainos pažymą, kurios turinys esą atskleidžia, kad aš turiu sąsajų su Rusija.

Kreipiausi į prokuratūrą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo. Vykstant jam buvo gautas Valstybės saugumo departamento raštas, patvirtinantis, kad departamentas nėra gavęs iš Ukrainos saugumo pažymos apie mano sąsajas su Rusija.

Ukraina2

Taip pat gauta Ukrainos saugumo tarnybos pažyma, kur pastaroji patvirtino neturinti jokių duomenų apie mano ryšius su Rusijos Federacijos specialiosiomis tarnybomis.

Ukraina1

Galiausiai atliekant tyrimą paaiškėjo, kad tariama Ukrainos pažyma iš viso nebuvo pažyma, o kažkieno vienai žurnalistei paduotas nepasirašytas tekstas lietuvių kalba (neva – vertimas).

Štai tokią istoriją buvo bandoma sukurti ir taip ji subliuško. Dabar gi Gabrielius siūlo antrą žaidimo turą ir lipa ant to paties grėblio.

Net visus LVŽS frakcijos narius sudėjus, neišeitų tiek rankų paspaudimų, kiek jūsų vedliui Kubiliui teko rankų paspausti per visą politinę karjerą susitinkant su Rusijos politikais ir įvairiais pareigūnais. Gal man kreiptis į VSD, kad ištirtų, ar konservatoriai, bandydami kurti panašias istorijas, nedirba su Rusijos tarnybomis, nes sumaištis valstybėje naudinga tik joms?” – feisbuke paskelbė Ramūnas Karbauskis.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!