- Reklama -

Ramūnas Karbauskis 

Buvau teisus sakydamas, kad Seimo tyrimų komisiją sudaryti neeilinėje Seimo sesijoje šansų nėra dėl galimo opozicijos balsų trūkumo. Tokiai komisijai sukurti atsirastų galimybė tik prasidėjus Seimo pavasario sesijai, kada į Seimą susirinks visi opozicijos Seimo nariai. Surinkti parašus neeilinės sesijos iniciavimui nuotoliniu būdu nėra labai sunku.

Tačiau neįmanoma į skubiai sušauktą Seimo neeilinę sesiją sukviesti Seimo narių, kurie yra išvykę už Lietuvos ribų arba dėl kitų objektyvių priežasčių negali atvykti į Seimą. Nors Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovai balsuos už visus neeilinėje sesijos pateiktus sprendimus, priimti svarbiausią sesijos nutarimą – sudaryti Seimo tyrimų komisiją, balsų nepakako.

Atsakingai pareiškiu, jog niekas net nebandė suskaičiuoti, kiek Seimo opozicijos narių bus Seimo neeilinės sesijos posėdyje. Nebandė todėl, jog jos iniciatoriai nesiekė, kad būtų priimti būtini sprendimai. Visas šis spektaklis su neeiline Seimo sesija yra ne kas kita, kaip piaro kampanija, kuri baigėsi niekuo.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir aš asmeniškai buvome išvadinti visokiais epitetais ir turėjome tai iškęsti, kad dabar visai Lietuvai pasakyti, jog neeilinę Seimo sesiją iniciavę ir viešai kitus žeminę politikai, turėjo vienintelį tikslą – pasidemonstruoti prieš rinkimus, realiai net nebandydami padaryti tai, apie ką jie taip garsiai šnekėjo.

Dabar matysime kaip jie elgsis, kada bus vykdomas mūsų pasiūlytas veiksmų planas, pagal kurį Seime turi būti sudaryta darbo grupė, į kurią visos Seimo frakcijos deleguotų savo atstovus ir kuri iki Seimo pavasario sesijos parengtų būtinas įstatymų redakcijas.

Reikia pabandyti sutarti su Seimo daugumos frakcijomis dėl Seimo tyrimo komisijos sudarymo arba ją sudaryti tik iš opozicinių frakcijų atstovų. Tiesa apie tai, kas nutekino informaciją K. Bartoševičiui turi būti išaiškinta. Kuri beje jau aiškėja, ją išduoda konservatorių blaškymasis ir nuolatinis melavimas. Bijau, kad tie, kurie dabar viešai „plėšosi marškinius“ ir vaidina labai didelius kovotojus, po savivaldybių rinkimų praras bet kokį interesą ką nors aiškintis.

P. S. Prašau visų, kurie patikėjo šio spektaklio organizatoriais, jų žodžiu arba raštu paklausti:

Pirma, kodėl niekas iš neeilinės Seimo sesijos iniciatorių net nebandė suskaičiuoti, kiek iš viso Seimo opozicijos atstovų gali tame posėdyje dalyvauti?

Antra, kas iš neeilinės Seimo sesijos iniciatorių bandė išsiaiškinti, ar Seimo daugumoje atsiras balsuojančių už Seimo tyrimo komisijos sudarymą?

Trečia, ar visi pasirašę neeilinės sesijos sušaukimo iniciatyvą buvo įsipareigoję sesijoje dalyvauti?

Ketvirta, kur balsuojant pradingo trys socialdemokratų frakcijos atstovai, kurie neeilinėje Seimo sesijoje dalyvavo ?

Šiuos klausimus Seimo neeilinės sesijos iniciatoriams gali užduoti ir žurnalistai, jei jie turi nors menkiausią norą visuomenei parodyti šio piarinio spektaklio autorių tikruosius motyvus.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!