- Reklama -
Sostinės vicemeras Jonas Pinskus.KK nuotr.

Darbo partijos Vilniaus miesto skyriaus taryba trečiadienį rinks kandidatus į Vilniaus merus. Anot partijos rinkimų štabo vadovo Vytauto Gapšio, Vilniaus miesto skyriaus tarybos balsavimas bus lemiamas, kuriame paaiškės skyriaus deleguotas kandidatas.

„Vilniaus miesto skyriaus tarybos balsai lems, kam bus galutinai patikėta stoti į kovą dėl sostinės vairo. Tad noriu tikėti, kad skyrius pademonstruos nuoseklumą, priešingai nei mūsų kolegos kitose partijose, ir išsirinks tinkamiausią kandidatą“, — sako V. Gapšys.

Visi partijos keliami kandidatai į savivaldos tarybas bei merus bus pristatyti partijos suvažiavime, lapkričio pradžioje. Realiausiu kandidatu į Vilniaus mero postą darbiečių gretose laikomas dabartinis sostinės vicemeras Jonas Pinskus.

„Valdant sostinę, būtinos kardinalios permainos. Manau, kad visos sostinės problemos yra susijusios su vieno žmogaus problemomis ir požiūriu, tiek į opoziciją, tiek į partnerius, tiek į miesto gyventojus“, — teigia J. Pinskus.

Pasak jo, nenoras ieškoti kompromisų yra pati blogiausia politikų savybė.

„Politika turi būti grįsta dialogu. Net ir pati didžiausia vizija liks neįgyvendinta, jei nesulauks pritarimo ar bus brukama per jėgą. Manau, kad Vilnius turi būti valdomas visiškai kitaip nei dabar“, — pabrėžia politikas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!