- Reklama -
Teisėsaugos institucijomis pasitikime ir tikimės, kad greitai bus išsiaiškinta reali situacija ir visuomenei pateikta konkreti informacija“, – sako Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.  KK nuotr.
“Teisėsaugos institucijomis pasitikime ir tikimės, kad greitai bus išsiaiškinta reali situacija ir visuomenei pateikta konkreti informacija“, – sako Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis. KK nuotr.

Šiandien, gegužės 30 d., teisėsaugos pareigūnai atliko kratas Darbo partijos rinkimų štabo vadovo, partijos pirmininko pavaduotojo, Seimo nario Vytauto Gapšio namuose ir darbo vietoje.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pranešė, jog kratos atliktos turint duomenų, kad šiuo metu suimtas „MG Baltic“ koncerno viceprezidentas R. Kurlianskis per Darbo partijos Seimo narį V. Gapšį galėjo siekti paveikti šio Seimo nario Parlamente atstovaujamos politinės partijos narius, kad jie veiktų koncerno interesais.

Gegužės 30 d. nuo 13 val. V. Gapšys apklausiamas STT.

„Teisėsaugos pateiktos informacijos nepakanka daryti vienus ar kitus sprendimus, smerkti ar teisinti V. Gapšį. Teisėsaugos institucijomis pasitikime ir tikimės, kad greitai bus išsiaiškinta reali situacija ir visuomenei pateikta konkreti informacija“, – sako Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!