- Reklama -

Virginija Vingrienė - vienintelė moteris, kandidatuojanti į Vilniaus merus

Vilniaus valstiečiai ir žalieji (LVŽS) kandidate į miesto merus kelia partijos vicepirmininkę Virginiją Vingrienę – visuomenininkę, miškų, žaliųjų miesto erdvių ir natūralaus maisto gynėją, kovojančią už dviratininkų, pėsčiųjų ir ypač vaikų saugumą kertant pavojingiausias sostinės gatves.

Du mokyklinio amžiaus vaikus auginanti V.Vingrienė teigia į politiką pasukusi todėl,kad pabodo laukti valdžios dėmesio jaunoms šeimoms, vaikų sveikatai ir saugumui, socialiniam teisingumui ir aplinkos kokybei. Šias problemas labai jaučia Pilaitės gyventojai, kur gyvena ji pati. Ne vienerius metus ji kovoja už geresnes sąlygas pėstiesiems saugiai kirsti Pilaitės prospektą. Pavyko iškovoti kosmetines priemones pavojingiausioje perėjoje, bet bendra padėtis gatvėje vis dar nesikeičia. Anot kandidatės, mokinių tėvai galės lengviau atsikvėpti dėl jų saugumo tik kai pasikeis sisteminis Vilniaus valdžios požiūris į dviratininkų ir pėsčiųjų padėtį.

„Vilnių valdantys politikai, baikite išradinėti dviratį ir duokite žalią šviesą mums – auginantiems vaikus, kasdien važiuojantiems į darbą viešuoju transportu, prislėgtiems neadekvačių šildymo sąskaitų ir daugiabučių namų administratorių savivalės, taip pat neapdairių sprendimų negailestingai naikinti ar užstatyti žaliąsias erdves“, – sako V. Vingrienė. -“Pasirinkau LVŽS, nes ši jėga kitose Lietuvos savivaldybėse jau įrodė, kad gali tvarkytis taip, jog išloštų ne monopolininkai, o gyventojai“.

Be fizinio vaikų ir kitų pėsčiųjų saugumo kertant gatves, antruoju V.Vingrienės prioritetu bus vaikų sveikata ir psichologinis saugumas ugdymo bei mokymo įstaigose.

„Kad darželiuose skaidriai sunku surasti vietą vaikui, yra vieša paslaptis. Kad jų ugdymo ir maitinimo kokybė pareigūnams ne prioritetas – irgi akivaizdu. Naujiems darželiams lėšų atsiras, kai nebus švaistomi pinigai Guggenheimo muziejų ir kitų nepasiteisinančių grandiozinių projektų galimybių studijoms,“ – teigia žalioji politikė.

LVŽS miestiečių širdis bandys palenkti ne reklaminiais veidais, o kitose LVŽS valdomose savivaldybėse jau patikrintomis žaliosiomis idėjomis ir darbštumu. “Mūsų komandoje – profesionalūs politologai, arti žmonių dirbantys specialistai, sveikuoliai, visuomenės, sporto ir kultūros veikėjai”, – sako LVŽS sąrašo lyderė V.Vingrienė.

Be V.Vingrienės, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąraše į Vilniaus miesto tarybą kandidatuoja partijos vicepirmininkas, profsąjungų aktyvistas Tomas Tomilinas, buvusios Socialdemokratų sąjungos nariai – Tomas Bakučionis, Dainius Paukštė, Jonas Valatka, Arūnas Ambrasas, žinomi sveikuoliai ir kovotojai už blaivybę – Arminas Mockevičius, Andrejus Intejevas, Simonas Dailidė, žaliųjų pažiūrų politologas Vadimas Vileita, dviratininkų teisių gynėjas Lietuvoje gyvenantis vokietis Frank Kulikauskas-Wurft, žurnalistė, aktyviai dirbanti pagalbos žmonėms su negalia srityje Rūta Čepienė, Žali.LT aktyvistai Martynas Norbutas, Linas Kranauskas, Donatas Vaičius, Dalė Mitkienė, Juozapas Palaikis, gausių šeimų atstovas Juzef Tomaševič-Jakovič, Lietuvos žaliųjų judėjimo narys Edgaras Steponavičius, Pilaitės bedruomenės aktyvistė Indrė Skuminienė, pedagogė Nijolė Kezienė, profsąjungų aktyvistas Jūrius Bruklys. žymus Lietuvos šachmatininkas Kęstutis Labeckas.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!