- Reklama -

Advokatas S.Juodelis prieš keletą metų bandė iš teismo pastato išvesti girtą teisėją Z.Birštoną, tačiau, pamatęs žurnalistus, teisėją paliko vieną, o pats greitai pasišalino iš teismo pastato. KK stop kadras

Prieš keletą metų girtą Vilniaus apygardos teismo teisėją Zenoną Birštoną iš teismo pastato bandęs išvesti ir taip mėginęs girtam teisėjui padėti išvengti akistatos su žurnalistais, advokatas Sigitas Juodelis Vilniaus apygardos teisme įsivėlė į dar vieną istoriją su teisėju.

Kaip informavo STT, Vilniaus miesto apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu advokatui Sigitui Petrui Juodeliui už vykdytą prekybą poveikiu skyrė 8 320 litų baudą.

„Teismas, įvertinęs Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų ir Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorų surinktus duomenis, konstatavo, kad 2011 m. advokatas iš vieno kaltinamojo asmens, kuriam teikė teisines paslaugas, reikalavo 30 000 litų kyšio ir dalį šios sumos paėmė žadėdamas už tai paveikti tuometinį Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėją Ryšardą Skirtuną, kad šis priimtų kaltinamajam palankų sprendimą“, – teigiama STT išplatintame pranešime spaudai.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!