- Reklama -
Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė. KK nuotr.

Panevėžio apygardos teismas, ketvirtadienį išnagrinėjęs Visagino savivaldybės merės D. Š. gynėjo pateiktą skundą ir susipažinęs su Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnų surinktais byloje duomenimis, konstatavo, kad jų pakanka pagrįstai įtarti D. Š. piktnaudžiavimu tarnyba, tačiau patenkino gynėjo prašymą nebetaikyti šiai įtariamajai suėmimo, nes, teismo manymu, šį tyrimą dabar jau galima tęsti paskyrus ir švelnesnes kardomąsias priemones.

Šių metų rugsėjo 24 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas leido suimti Visagino merę D. Š., kuri buvo sulaikyta įtarus piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi. Įtariamosios suėmimo taikymo metu tyrėjai nustatė naujų reikšmingų tyrimui duomenų, kurių pagrindu D. Š. buvo pateikti įtarimai ir dėl kyšininkavimo.

Ikiteisminį tyrimą dėl galimai Visagino savivaldybės merės D. Š. įvykdytų nusikalstamų veikų kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai, atlieka Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnai.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!