Prokuratūra: tyrime dėl vaiko pagrobimo siekiama išsiaiškinti, ar su nusikalstamais veiksmais buvo susiję kiti asmenys

0
490
KK nuotr.
- Reklama -

Ikiteisminiame tyrime dėl vaiko pagrobimo Kaune siekiama išsiaiškinti, ar su nusikalstamais veiksmais buvo susiję kiti asmenys, ar buvo įvykdytos kitos nusikalstamos veikos, pranešė prokuratūra.

„Šiuo metu intensyviai dirbama, atliekami įvairūs tyrimo veiksmai renkant visus reikšmingus duomenis apie tikslias faktines įvykdyto nusikaltimo aplinkybes, nusikalstamais veiksmais padarytą žalą, jį įvykdžiusio asmens motyvus, tikslus, įtariamojo asmenybę, taip pat siekiama išaiškinti, ar su nusikalstamais veiksmais buvo susiję kiti asmenys, ar buvo įvykdytos kitos nusikalstamos veikos“, – ketvirtadienį paskelbė prokuratūra.

Anot prokuratūros, duomenys apie nukentėjusią mažametę ir jai nusikalstamais veiksmais tiesiogiai ar netiesiogiai padarytą bet kokią žalą yra neskelbtini.

„Užtikrinant visuomenės teisę žinoti apie esmines nustatytas įvykių aplinkybes ir galutinius tyrimo rezultatus bus pranešta kai šių duomenų paviešinimas nebegalės pakenkti tyrimo sėkmei ir tokia apimtimi, kuri nepažeis nukentėjusios mažametės teisių“, – nurodoma prokuratūros pranešime.

ELTA primena, kad nuo sekmadienio ieškota Kaune dingusi devynmetė buvo rasta antradienio vakarą. Anot policijos, mergaitę įtariamas 42 metų pagrobėjas laikė garaže, ten įvyko ir pagrobėjo sulaikymas.

Vyrą sulaikė „Aro“ pareigūnai. Iš pradžių policija buvo informuota, kad įtariamasis gali būti ginkluotas, tačiau sulaikymo metu vyras ginklo neturėjo.

9-metė buvo nuvežta į Kauno klinikas apžiūrai, o vėliau perduota tėvams. Policijos duomenimis, mergaitė galėjo patirti sužalojimų.

Teisėsauga atliko pirminę įtariamojo apklausą. Policija užsiminė, kad šis vyras anksčiau neteistas, tačiau yra ne kartą baustas administracine tvarka. Neatmetama, jog įtariamas pagrobėjas galėjo padaryti daugiau nusikaltimų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vaiko pagrobimo.

 

ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!