- Reklama -
Teisingumo ministerija. KK nuotr.
Teisingumo ministerija. KK nuotr.

Apie piktnaudžiavimus Kauno tardymo izoliatoriuje paviešinusi šios įstaigos Buhalterinės apskaitos skyriaus viršininkė Rasa Kazėnienė bus perkelta dirbti į Teisingumo ministerijos Centralizuoto vidaus audito skyrių.
Ministrės Mildos Vainiutės teigimu, principingas ir profesionalus žmogus sustiprins auditorių pajėgas. „R. Kazėnienės patirtis labai pravers užtikrinant visų laisvės atėmimo vietų įstaigų ir ministerijai pavaldžių institucijų finansinę bei ūkinę kontrolę“, – sako ministrė.
Prieš kelis mėnesius teisingumo ministrės sprendimu ministerijoje buvo centralizuota vidaus audito funkcija. Dabar Centralizuotas vidaus auditas yra tiesiogiai pavaldus ministrui ir gali tikrinti visas ministerijai pavaldžias institucijas. Valstybės kontrolė yra pažymėjusi, kad vidaus audito funkcijos centralizavimas yra viena iš būtinų priemonių unifikuojant ir stiprinant vidaus kontrolės sistemą bei valdant Valstybės kontrolės atliktų auditų metu nustatytas rizikas.
R. Kazėnienė daugiau kaip dvylika metų dirbdama laisvės atėmimo vietų įstaigose užėmė vadovaujančias pareigas buhalterinės apskaitos ir analizės sektoriuje. Auditoriaus darbui ji turi reikalingą išsilavinimą ir kvalifikaciją.

TM inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!