- Reklama -

Buvęs FNTT vadovas V.Gailius priteistos šimtatūkstantinės sumos dar turės palaukti - VRM skųs teismo sprendimą. KK nuotr.

Susipažinusi su Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendime išdėstytais motyvais dėl buvusio Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovo Vitalijaus Gailiaus atleidimo iš pareigų, Vidaus reikalų ministerija ketina skųsti šį sprendimą aukštesnės instancijos teismui.

“Vidaus reikalų ministerija laikosi nuostatos, jog atleidžiant buvusius Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovus įstatymai nepažeisti, nes tokius sprendimus tiek V. Gailiaus, tiek jo kolegos Vytauto Giržado atžvilgiu priėmė gavusi informacijos iš Valstybės saugumo departamento apie juos kaip nepatikimus asmenis.

Pažymėtina, kad pagrindiniai Vilniaus apygardos administracinio teismo argumentai dėl V. Gailiui ir V. Giržadui palankių sprendimų rėmėsi tuo, jog Vidaus reikalų ministerijai pažymą apie šiuos asmenis pateikęs Valstybės saugumo departamentas atlikdamas tyrimus poligrafu buvo padaręs tam tikrus tyrimo tvarkos pažeidimus. Tačiau Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimais nepaneigti atliktų tyrimų poligrafu rezultatai”,-teigiama VRM pranešime spaudai.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!