- Reklama -

Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Prezidentūros nuotr.

Jau šį sekmadienį (gruodžio 9 d.), 13.30 val. Prezidentūros vidiniame kieme šurmuliuos nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių labdaros projektų mugė ir koncertas. Mugės dalyvius ir svečius pasveikins Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Dvigubai išaugusios mugės dalyvių gretos ir vis didėjantis labdaros iniciatyvų skaičius – tvirtas įrodymas, kad šalyje daug geros valios žmonių, galinčių ir norinčių padėti kitiems. Savanorystė – galimybė būti naudingam. Ištieskime pagalbos ranką ir skleiskime gerumą po visą šalį” – sako šalies vadovė.

Šiemet mugėje pagalbos vieni kitiems projektus pristatys beveik 40 nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos.

Mugėje bus galima įsigyti rankų darbo kalėdinių dovanų, suvenyrų ir pasivaišinti pagal Lietuvos senolių receptus iškeptais meduoliais, sušilti prie puodelio arbatos ar karštos sriubos. Besidomintys galės gauti išsamios informacijos apie nevyriausybinių organizacijų tikslus, galimybę paremti ar prisidėti prie jų veiklos.

Gautas lėšas organizacijos skirs iš anksto pasirinktiems projektams ir veikloms įgyvendinti. Surinktos lėšos kasmet padeda sukurti gražesnes Kalėdas nepasiturinčioms šeimoms, neįgaliesiems, vienišiems seneliams ir vaikams, nuo smurto nukentėjusioms moterims, gausioms šeimynoms, nelaimių ištiktiems žmonėms.

Jaukią kalėdinę nuotaiką kurs ir mugės lankytojams koncertuos folkloro ir laisvosios muzikos grupė „ByTikZyz”, Vilniaus miesto bendruomenių ansambliai „Vaivorykštė” ir „Versmė”, „Mobilūs angelai” ir šypsenas dalijantys klounai.

Renginį vainikuos gyvo garso koncertas, kuriame savo pasirodymus surengs „Biplan”, Jurgis ir Erika Didžiuliai, Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai”, Sasha Song, Markas Palubenka, Monika Linkytė ir kiti.

Šventės programa:

13.30 Mugės atidarymas (lankytojus pasitiks ir linksmins klounai, angelai, bendruomenių chorai, džiugins organizacijų staigmenos).

16.00 Gyvo garso koncertas („Biplan”, Jurgis ir Erika Didžiuliai, Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai”, Sasha Song, Markas Palubenka, Monika Linkytė ir kt.).

17.30 Mugės pabaiga.

Įėjimas į Prezidentūros kiemą iš Universiteto gatvės – atviras visiems.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!