- Reklama -

Čečėnijos prezidentas džiaugiasi Rusijos atsakomosiomis sankcijomis Vakarams ir JAV. Nuotr. iš "Facebook"

Čečėnijos Prezidentas Ramzanas Kadyrovas džiaugiasi Rusijos paskelbtomis sankcijomis šalims, paskelbusioms sankcijas Rusijai.

„Aš manau, kad tai ypatingai teisinga, savalaikė ir efektyvi priemonė.Rusijos Prezidentas Vladimiras Putinas leido suprasti, kad mes nesiruošiame nuolankiai stebėti Vakarų ir JAV savivalės. Ir nesiruošiame atsukti skruosto. Pas mus – platybės derlingos žemės, sraunios ir gilios upės, turtinga žuvimi pakrantės ekonominė zona.

Dabar ūkininkas su palengvėjimu atsidus. Jis žino, kad jo išaugintai produkcijai yra paklausa. Šimtai milijardų rublių, kasdien skatinusių Vakarų žemės pramonės vystymąsi, liks Rusijoje. Tie pinigai pradės dirbti mūsų ūkininkui, ištisiems žemės ūkio regionams“, – savo paskyroje socialiniame tinklapyje „Facebook“ paskelbė Čečėnijos Prezidentas R.Kadyrovas.

Pasak jo, senais laikais tik privačių Čečėnijos ūkių gyventojai aprūpindavo vaisiais ir daržovėmis Maskvą, Piterį, Nižnij Novgorodą, Kaliningradą ir daugelį kitų miestų.

„Dabar tos rinkos užpildytos skonio neturinčiais agurkais ir pomidorais iš šalių, kurios grasina sankcijomis.

Mūsų tauta vieninga, palaiko savo nacionalinį lyderį, o Vakarai labai greitai supras, ko neteko ir ką gavo savo sanckijų žaidimu. Mes pamatysime, kad kai kurių šalių gatvės ir aikštės bus užpiltos bulvėmis, obuoliais, citrusiniais vaisiais, išmestais dėl to, kad nėra rinkos, kur juos realizuoti“, – socialiniame tinkle parašė R.Kadyrovas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!