- Reklama -

Maskva. sxc.hu nuotr.

Rusijos žiniasklaida paskelbė, kad antradienį Rusijos pasiuntinys prie Europos Sąjungos Briuselyje V.Čižovas perdavė ES visus Rusijos Gynybos ministerijos turimus duomenimis apie lėktuvo numušimą pietryčių Ukrainoje, tikintis, kad tyrimas dėl Malaizijos lėktuvo katastrofos bus nešališkas, nepriklausomas ir tarptautinis, kaip ir nurodo JT priimta rezoliucija.

Tuo tarpu Vašingtone surengtoje spaudos konferencijoje JAV žvalgybos atstovai pranešė, kad jie nerado tiesioginių įkalčių dėl Rusijos dalyvavimo lėktuvo katastrofoje prie Donecko. Amerikos spec. tarnybų versija – Malaizijos lėktuvą raketa „žemė-oras“, paleista iš BUK, sukilėliai numušė per klaidą.

Tačiau vakar rusų žiniasklaidoje buvo pateikta ir dar viena sąmokslo teorija dėl Malaizijos lėktuvo numušimo pietryčių Ukrainoje: 2013 metų lapkričio pabaigoje Malaizijos karo tribulonas pripažino Izraelį kaltą dėl karo nusikaltimų ir genocido prieš palestiniečius. 2014 metų kovo mėnesį dingo Malaizijos lėktuvas su 227 keleiviais ir 12 įgulos narių, lėktuvas nerastas iki šiol. Liepos 17 d. pietryčių Ukrainoje buvo numuštas kitas Malaizijos lėktuvas, kuriuo skrido 283 keleiviai ir 15 įgulos narių.

Šiuo metu, manoma, Izraelis vėl vykdo genocidą prieš palestiniečius. Kaip skelbia žiniasklaida, vien tik per penkias smūgių dienas (07 07-12) buvo nužudytas 121 paleistinietis, tarp jų ir vaikai.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidą

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!