- Reklama -

Mūšiai prie Lugansko. Stop kadras

Socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbtas Ukrainos saugumo tarnybos vadovo Valentino Nalivaičenko raštas Ukrainos prezidentui Petro Porošenko dėl nuolat didėjančio dezertyruojančių karių iš Ukrainos armijos skaičiaus.

Paskelbtame dokumente teigiama, kad, „palyginus su praėjusia savaite“, nuo 2014 m. liepos 14 iki liepos 19 d. dramatiškai padidėjo dezertyrų iš karinių pajėgų skaičius – nuo 1847 (25 proc.) praėjusią savaitę iki 3473 (47 proc.) liepos 14-19 d.

Be to, per šį laikotarpį esą dingusių skaičius padidėjo nuo 10 proc. (344 žmonės) iki 47 proc. (1344 žmonės).

Kaip teigiama paskelbtame dokumente, šis reiškinys susijęs su „padidėjusia priešo veikla Donecko ir Lugansko regionuose“ bei dėl „prarastų saugumo pajėgų skaičiaus“.

„Šis faktas turi įtakos karių koviniam veiksmingumui ir daro tolesnę ATO neįmanomą. Jei neigiama dinamika išliks tokia pačiame lygyje, po 4-5 dienų 2/3 parengtų kovinių vienetų nustos egzistuoti.

Siekiant išlaikyti jėgos struktūrų kovinį potencialą, siūlome atitraukti vienetus iš Dobropole ir Smolyaninovo. Po šaudmenų papildymo, persigrupavimo ir 60 proc. karių rotacijos, puolimas galėtų būti tęsiamas“, – teigiama dokumente, kurį pasirašo UST vadovas V.Nalivaičenko ir UST Anti-teroristinio centro vadovas V.Gritsak.

Ant dokumento – P.Porošenkos rezoliucija: „Tęsti iki pergalės“.

FB paskyroje, paskelbusioje šį dokumentą, pažymima, kad „šio dokumento autentiškumo patvirtinti negalime“.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!