- Reklama -
Krikščioniškos Bažnyčios Lietuvoje – Ortodoksų, Katalikų, Liuteronų ir Reformatų – birželio 1 d. kviečia į renginį „Šeima – gyvybės lopšys“. KK nuotr.

Mielieji Lietuvos žmonės!

Šiais Šeimos metais krikščioniškos Bažnyčios Lietuvoje – Ortodoksų, Katalikų, Liuteronų ir Reformatų – birželio 1 d. kviečia į renginį „Šeima – gyvybės lopšys“.

Kviečiame visus geros valios žmonesį šventinę eiseną Gedimino prospektu ir dalyvauti koncerte Rotušės aikštėje Vilniuje. Renginys, kuriuo siekiama įtvirtinti šeimą, kaip svarbiausią visuomenės ląstelę, vyks tą pačią dieną, kai minima Tėvo diena ir Vaikų gynimo diena.

Šia švente norime palaikyti ir puoselėti krikščioniškąsias vertybes, skiepyti geresnį supratimą apie vyro ir moters santuoką, nes jos esmėje glūdi dvasinė ir fizinė visuomenės sveikata, atsakingas požiūris į vaiko asmenybės formavimąsi.

Kviečiame visus, kam rūpi Lietuvos, pirmiausia mūsų vaikų, laisva ir sveika ateitis, dalyvauti šioje eisenoje ir koncerte. Kiekvienas iš mūsų teįneša asmeninį indėlį į taikos dvasios ir dorovės stiprinimą mūsų šalyje.

Meldžiame mūsų Dievo, gyvybės Viešpaties, palaiminimo šios šventės organizatoriams, rėmėjams ir visiems dalyviams.

Ortodoksų Bažnyčia – Arkivyskupas Inokentijus

Katalikų Bažnyčia – Arkivyskupas Gintaras Grušas

Liuteronų Bažnyčia – Vyskupas Mindaugas Sabutis

Reformatų Bažnyčia – Generalinis Superintendentas kun. Tomas Šernas

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!