- Reklama -
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI VEŽI“ parduotuvės
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI VEŽI“ parduotuvės

Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI VEŽI“ parduotuvės. Parduotuvėse veiks visi skyriai, lauko zona su sodo prekėmis, statybų zona bei įvažiuojamoji prekyba statybinėms prekėms.

„Teigiamai vertiname LR Vyriausybės sprendimą leisti veikti parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą iš lauko pusės. „MOKI VEŽI“ atsakingai žiūri į tebesitęsiančią COVID-19 situaciją, griežtai laikėmės ir laikysimės visų rekomenduojamų saugos priemonių. Turime tiek mažesnių, tiek didelių parduotuvių, kurių plotai siekia iki 14 tūkst. kv m, todėl sklandžiai užtikrinsime nesibūriavimą ir valdysime srautus, kad lankytojai galėtų saugiai apsipirkti“, – pabrėžia „MOKI VEŽI“ marketingo vadovė Eglė Gružauskienė.

Ji pažymi, kad vienas iš pagrindinių bendrovės prioritetų tiek pirmo, tiek antro karantino metu buvo išsaugoti daugiau nei 760 darbuotojų darbo vietas – nuo pirmadienio iš prastovų grįš parduotuvių darbuotojai, sudarantys didžiąją dalį bendrovės komandos (biuro darbuotojai dirbo nuotoliniu būdu).

Jaučiamas prekybos suaktyvėjimas

Anot E. Gružauskienės, pastaruoju metu stebimas itin padidėjęs klientų aktyvumas, kurį lėmė trys faktoriai: sugrįžusi žiema, artėjantis pavasario sezonas ir besitęsiantis karantinas.

„Šią savaitę sugrįžusi žiema – žemiau nulio nukritusi oro temperatūra – išaugino šildymo prekių paklausą. Kaip ir kasmet, žmonės intensyviai ruošiasi artėjančiam sodo sezonui, perka sėklas, svogūnėlius, žemes, substratus bei kitas sodui reikalingas prekes. Taip pat, besitęsiant karantinui, ir žmonėms daug laiko praleidžiant namuose, tarp populiariausių prekių išlieka „pasidaryk pats“ asortimentas – apdailos, remonto prekių, įrankių“, – teigia „MOKI VEŽI“ marketingo vadovė.

Atvėrus parduotuvių duris, veiks tiek fizinė – mažmenos ir didmenos, lauko zonos su sodo prekėmis bei įvažiuojami prekyba statybinėms prekėms, kuomet didelius kiekius perkantiems klientams prekės sudedamos į jų transporto priemones parduotuvėse, tiek elektroninė prekyba.

„Pirkėjai prekės galės įsigyti jiems patogiausiu būdu – apsilankyti parduotuvėse, užsisakyti jas internetu su pristatymu į namus ar saugiai atsiimant vienoje iš 24 parduotuvių, bei galės atvykti savo transporto priemone į įvažiuojamosios prekybos punktą, kuris aktualus didelius kiekius perkantiems mūsų klientams“,  – pažymi E. Gružauskienė.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!