- Reklama -
Antrasis „Driftingo čempionato 2012“ etapas vyks net dvi dienas – liepos 27-28 d. Kėdainių aerodrome.

Gegužės pabaigoje startavęs „Driftingo čempionatas 2012“ keliasi į Kėdainius. Antrasis čempionato etapas vyks jau liepos 27-28 d. Kėdainių aerodrome. Viso bus surengti keturi etapai Vilniuje, Kėdainiuose, Kačerginės žiede ir Kaune, o čempionato nugalėtojų apdovanojimai ir uždarymo programa įvyks rugsėjo pabaigoje.

Bilietus į „Driftingo čempionato 2012“ sezono atidarymą ir pirmąjį etapą jau galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt. Bilietus taip pat bus galima įsigyti renginio vietoje veiksiančiose mobiliose kasose.

Ledų sostine vadinamų Kėdainių gyventojai ir svečiai liepos 27-28 d. ne tik galės dalyvauti didžiausioje metų šventėje, bet ir stebėti įspūdingas antrojo „Driftingo čempionato 2012“ etapo kovas. Šis etapas pasižymės kur kas greitesne trasa, gausesne publika ir gausiai pasipildžiusiomis dalyvių gretomis.

Pirmąjį „Driftingo čempionato 2012“ etapą Vilniuje laimėjusiam „BMWFan“ klubo nariui Andriui Vasiliauskui ir kartu su juo ant pakylos lipusiems „Drifter.lt“ atstovui Dariui Baliui bei „D1Sport“ pilotui Kastyčiui Aleknai lengvo pasivaikščiojimo varžovai suteikti nežada. Šiose varžybose pastebima turėtų būti „RBS Motorsport“ komanda, kuriai atstovaujantys du buvę šalies „drifto“ karaliai Evaldas Kovalenka ir Kęstutis Petronis yra rimtai nusiteikę pakovoti dėl čempionų vardų.

„Driftingo čempionato 2012“ antrajame etape dėl čempionų titulo turėtų kovoti apie 40 dalyvių iš keturių šalių Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Šiemet „Drifto karaliaus“ titulo sieks visos stipriausios driftingo komandos: „Drifter.LT“, „BMWfanai“, „D1Sport“, „RBS Motor Sport“ ir kitos. Organizatoriai žada, kad dėl nemažo dalyvių skaičiaus antrajame etapas bus dukart ilgesnis ir įdomesnis.

Tarpotautinės teisėjų komisijos pirmininko olando Olafo Kommijso sformuota trasa išsiskirs pradinio slydimo greičiu, kuris sieks nuo 110 iki 130 km/h. Tokį greitį leis išvystyti net 120 m įsibėgėjimo ruožas. Visos trasos ilgis siekia net 600 m. Žiūrovų laukia nemažai staigmenų. Organizatoriai žada, kad į automobilių serviso zoną įleis visus norinčius iš arčiau pamatyti specialiai varžyboms paruoštus lenktynių bolidus. Publikai pirmą kartą galės pati išmėginti slydimą šonu ir pasivažinėti specialiu „drifto“ taksi labiausiai patikusio pasirinkto piloto automobilyje.

Antrasis „Driftingo čempionato 2012“ etapas vyks net dvi dienas – liepos 27-28 d. Kėdainių aerodrome. Pirmąją dieną žiūrovai galės stebėti įspūdingas parodomasias treniruotes, kurios prasidės 12 val. ir tęsis net iki 21 val.

Antroji diena prasidės treniruotėmis 9 val. Nuo 12 iki 14 val. vyks kvalifikaciniai, vėliau poriniai važiavimai ir apdovanojimų ceremonija, kuri numatyta 16 val. 30 min.

„Driftingo čempionato 2012“ driftingo čempionatą organizuoja „D1Sport“.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!