- Reklama -
Rolandas Zujevas - rakštis ne tik konservatoriams, bet ir socialliberalams

KK pasiekė socialliberalų balandžio 3 d. pozicija, išsakant nuomonę partijai svarbiais klausimais. Vienas jų – dėl R.Zujevo namelio Kuršių nerijoje.

Naujosios sąjungos Garbės komisija priėmė sprendimą „viešai pasmerkti“ (nuobauda pagal partijos statutą) R.Zujevo veiksmus – jo elgesį vasario 16 d. pikete Neringoje bei dėl galimai neteisėtų vagonėlio statybų.

Komisija įpareigojo R.Zujevą nedelsiant nutempti vagonėlį nuo marių kranto.

Naujosios sąjungos prezidiumo posėdyje svarstyta galimybė patiems partijos nariams patraukti namelį nuo marių kranto. Tačiau kol kas susilaikome nuo tokių veiksmų, nes tam nėra teisėto preteksto”.

“Karštas komentaras” geranoriškai kviečia atidžiau skaityti KK ir atkreipia socialliberalų, vadovaujamų buvusio generalinio prokuroro, dėmesį į nepaneigiamus faktus ir elementarią logiką:

1.     Neringos gyventojų piketas, kuriame buvo priimta ir 115 parašų patvirtinta rezoliucija „Grąžinkite LR Konstituciją į Neringą“ įvyko kovo 11 dieną, o ne vasario 16 dieną, kaip teigia NS infocentras. Piketas vyko Smiltynėje, o ne Neringoje. Smiltynė priklauso Klaipėdos miestui. Šiame pikete dalyvavo UAB „Gintarinis uostas“ direktorius R.Zujevas, deja, visuomeniniais pagrindais priklausantis socialliberalų partijai, kuri prieš metus nuo jo A.Monkevičiaus asmenyje viešai atsiribojo.

2.     Jeigu Statybos inspekcija konstatavo, jog minimas vagonėlis nėra statinys, tai kaip jo atsiradimas įmonės teritorijoje gali būti traktuojamas kaip statybos?

3.      Primename, kad minimas vagonėlis yra UAB „Gintarinis uostas“ nuosavybė ir stovi įmonės teritorijoje. Taigi politinė partija reikalauja įmonės direktoriaus sunaikinti ar pavogti įmonės turtą?

4.     Įdomu, kur partijos nariai, įsiveržę į įmonės teritoriją, patraukę nuo marių kranto minimą namelį jį padės? Gal KNNP direkcijos teritorijoje, kur panašūs nameliai virsta „legaliais“? O gal tems į Gedimino prospektą ir laikys prie NS būstinės?

Geranoriškai primename, jog šis buvusio prokuroro partijos veiksmas gali būti įvertintas Baudžiamojo kodekso atitinkamu straipsniu. „O Baudžiamąjį kodeksą reikia gerbti“,- nuolat kartodavo legendinis Ostapas Benderis.

P.S. Populiarusis R.Zujevas apie soclibų garbės komisijos sprendimą sužinojo tik iš „Karšto komentaro“.

KK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!