- Reklama -

Dainius Gaižauskas

Kaip ir esu ne kartą sakęs, beje, tą jau patvirtinusi ir žiniasklaida, konservatoriai gyventojų gąsdinimo karu taktiką pasirinko naudoti per visus trejus rinkimus, todėl ši tema žiniasklaidoje tokia populiari.

Visi suprantame, kad išgyvenimo instinktas žmogui yra pats stipriausias, o po karo baimės jausmu galima paslėpti visas vyriausybės padarytas klaidas, todėl karas ir tapo konservatorių rinkiminės kampanijos ašimi, nes jo eskalacija konservatoriams yra vienintelė viltis išsilaikyti valdžioje ir kitoje kadencijoje.

Dabar pažiūrėkime, kaip Landsbergis ir Šimonytė išnaudoja jiems suteiktus valdžios instrumentus, kurie paremti visų mokesčių mokėtojų pinigais. Šiais metais valdžia vykdys net penkias didžiules karines pratybas Lietuvoje ir būtų naivu sakyti, kad tai tik sutapimas, nes jos vyks rinkiminiais metais. Karo partijos rinkimų programa įsibėgėja.

Balandžio mėnesį prasidės Lietuvos-Lenkijos karių pratybos.

Prieš pat Prezidento ir Europos Parlamento rinkimus prasidės intensyvioji didžiausių NATO pratybų fazė, Lietuvoje treniruosis daugiau nei 20 tūkst. šalies ir sąjungininkų karių. „Bus didžiulis matomumas kariuomenės Lietuvoje, tai turėtų būti pastebėta ir (…) turės efektą mūsų visuomenei. Keliais judės daug technikos, gali būti ir trikdžių ar įvykių. Pranešame gyventojams, kad tokia technika važinės, raginame elgtis atsakingai tiek lenkiant, tiek prasilenkiant, taip pat bendraujant su kariais“, – žurnalistams šiandien sakė Lietuvos kariuomenės vadas V. Rupšys.

Birželio 4–21 d. Lietuvos Respublikos teritorijoje ( Baltijos jūroje) vyks bendros Lietuvos Respublikos ir kitų valstybių karinių vienetų tarptautinės karinės pratybos „Baltijos operacija 2024“ , kuriose vienu metu dalyvaus ne daugiau kaip 10 000 kitų valstybių karių ir karinėms pajėgoms priskirtų civilių tarnautojų. ( Pastaba. Rinkimai į Europos parlamentą vyks birželio 9 dieną).

Artėjant Seimo rinkimams aktyvuosis komendantūrų pratybos. Šiose pratybose dalyvauti bus pašaukti 2500 aktyviojo rezervo karių, dar keli tūkstančiai bus pakviesti trumpai informacijos sutikrinimo procedūrai. Be to, bus testuojama komendantūrų veikimo sistema, tam tikru pratybų etapu kai kurie miestų pramoniniai objektai ir jų teritorijos bus paskelbtos karinėmis teritorijomis. Aktyvusis rezervas bus treniruojamas ir neseniai pristatytame karinių komendantūrų kontekste kartu su Šaulių sąjunga ir vyriausybinėmis bei nevyriausybinėmis organizacijomis ( Pastaba. Šios pratybos prasidės gegužės 1 dieną, o rezultatų aptarimas nuo rugsėjo 1 d. iki pat Seimo rinkimų.)

O jau prieš pat pat Seimo rinkimus Lietuvoje pirmą kartą bus surengtos ypač didelio masto mobilizacijos pratybos pagal patvirtiną viešą Valstybės gynimo planą ir jame įtvirtintą visuotinį gynybos principą. Šių pratybų metu ruoštis mobilizacijai bus mokinamos ne tik valstybės institucijos, privatus sektorius, nevyriausybinės organizacijos, bet ir visi Lietuvos piliečiai.

Turbūt nesunku įsivaizduoti, kiek bus reportažų apie visas šias pratybas. Kiek kalbų pasakys Landsbergis, Šimonytė ir Kasčiūnas ir visa tai nereiks žymėti, kad politinė reklama. Kol bus kalbama apie karą ir apsisaugojimą nuo jo, niekas nekalbės apie švietimą, sveikatą, pensijas, maisto ir energetikos kainas, naikinamus regionus, praloštus 40 milijonų ar nusavintus 160 milijonų bei korupcijos apraiškas krašto apsaugos ministerijoje.

Todėl NEAPSIGAUKITE! Dabar visi konservatoriai ir jų užzombintos beretės pūs rinkiminių dūmų miglą visiems į akis.

Priešnuodis tik vienas – masiškai ateiti į rinkimus ir kviesti visus būti aktyvius rinkimuose. Tik rinkimai išvys juos lauk iš visų valstybinių sektorių, išnaikins jų paliktas bacilas bei tvaiką visiems laikams.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!