- Reklama -

Jolanta Blažytė

„Prancūzijos Prezidentas E. Macron‘as yra vienintelis Europos lyderis, kuris gali vesti derybas su JAV Prezidentu J Biden‘u. Todėl Jungtinėse Valstijose E. Macron‘as bus sutiktas su didele pompastika. Ketvirtadienį jo garbei bus suorganizuotas grandiozinis priėmimas Baltųjų rūmų sode, paskui 3 dienas jis susitikinės su JAV elito atstovais, o paskui dalyvaus valstybinėje vakarienėje Prezidento rezidencijoje.

Tačiau vizito metu E. Macron‘o laukia labai nelengva užduotis – „derybose su J. Biden‘u atstovėti visos Europos interesus“, – rašo leidinys Le Figaro.

Čia pat prisiminiau neseniai matytas Lietuvos portalo 15min antraštes:

„Gabrielius formuoja diplomatijos madas“;
„V. Landsbergiui lenkėsi JAV elitas“;
„J. Bidenas negalėjo atitraukti akių nuo D. Grybauskaitės“…

Ir paskendau apmąstymuose bei klausimuose:

„Kažin, ar JAV elitas E. Macron‘ui lenksis žemiau ar aukščiau, nei lenkėsi V. Landsbergiui?“ Būtų gerai, jei kas nors matlankiu išmatuotų JAV elito lenkimosi kampą, kad vėliau būtų galima atlikti nusilenkimo kampų analizę.

„Kažin, kiek laiko J. Bidenas negalės atitraukti akių nuo Macron‘o? Ilgiau ar trumpiau, nei jų neatitraukė nuo D. Grybauskaitės?“. Būtų gerai, kad kas nors su chronometru išmatuotų J. Biden‘o spoksojimo į Macron‘ą laiką – kad galėtume įsivertinti, ką Amerika myli labiau: Lietuvą ar Prancūziją?

„Negi JAV ir Prancūzijos prezidentų susitikimas bus nemadingas -mat jame nebus Gabrieliaus, kuris diktuoja diplomatijos madas?“ Būtų gerai, jei kas nors aprašytų, kiek nuo mados tendencijų atsiliko E. Macron‘o priėmimas Baltųjų rūmų sode.

Ir dar į tą pačią temą:

„Kažin ar E.Macron‘as leidinye Financial Times už mokesčių mokėtojų pinigus pirks reklamą, kurios turinys nupasakotų, koks E. Macron‘as yra geras derybininkas?“

Bet kokiu atveju E. Macron‘ui linkiu gerų derybų, net ir tuo atveju, jei JAV elitas jam nenusilenktų taip, kaip nusilenkė V. Landsbegiui ir jei J. Bidenas į jį žiūrėtų ne taip ilgai, kaip žiūrėjo į D. Grybauskaitę.

O Lietuvos portalams ir jų mylimiems politikams linkiu ir toliau mus linksminti savo antraštėmis – kur daugiau taip pasilinksminsi advento laikotarpiu, jei ne tuštybės mugėse.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!