- Reklama -

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija pradėjo rinkti Seimo narių parašus laikinajai komisijai sukurti, kurioje būtų aiškinamasi, ar buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie teisėsaugos tyrimą jo atžvilgiu.

„Mes nuo pat pradžių sakėme, kad tai turi būti daroma Pavasario sesijos metu, kada susirinks darbui visi Seimo nariai. Be to laikas po rinkimų yra tinkamesnis, nebus nereikalingo politikavimo. Tikimės, kad visi politikai, nepriklausomai nuo to, kokiai partijai jie atstovauja, norės išsiaiškinti tiesą, nes būtina užkirsti kelią kenksmingiems politikų poelgiams ateityje“, – sako LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Tikimasi, kad Seimo pavasario sesija prasidės nuo laikinosios komisijos patvirtinimo ir visų Seimo narių aktyvaus įsitraukimo.

„Jau išgirdome viešus Seimo pirmininkės, Generalinės prokurorės paaiškinimus. Supratome, kad kai kurie jų paaiškinimai nesutampa. Tikimės, kad gausime atsakymus ir iš konservatorių frakcijos seniūnės bei jų partijos pirmininko. Šiame tyrime dar daug neatsakytų klausimų. Visuomenė nori žinoti kas iš tiesų vyko sausio 20 dieną“, – sako LVŽS narys Dainius Gaižauskas.

LVŽS frakcijos manymu, šis tyrimas apims platų ir jautrų turinį, todėl priimtas bendras frakcijos sprendimas nepolitikuoti, o kruopščiai ir atsakingai surinkti visą informaciją ir pateikti visuomenei atsakymus.

Neeilinėje Seimo sesijoje sudaryti komisijos nepavyko, nes jos iniciatoriai nesuskaičiavo, kiek Seimo narių dalyvaus neeiliniame Seimo posėdyje.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!